Beste ouders,

Het is ons verlangen dat onze kinderen God persoonlijk kennen, Jezus Christus als Redder aannemen en geleid door de Heilige Geest hun geloof delen in woorden en daden.

Als ouders heeft u de belangrijke taak om jullie kinderen hierin voor te gaan. Een grote verantwoordelijkheid en het is niet altijd even makkelijk. Als gemeente willen we jullie hierbij zo goed mogelijk helpen. Wij willen kijken of onze huidige ondersteuning voldoende is en op welke wijze we deze nog beter kunnen invullen. Hiervoor willen we graag meer weten over hoe jullie zelf jullie geloof beleven, hoe jullie het geloof aan jullie kinderen proberen over te dragen en op welke manier wij als gemeente jullie hierin kunnen ondersteunen.

Zouden jullie hieraan willen mee werken en (indien mogelijk) de vragenlijst samen willen invullen?  U kunt de vragenlijst vinden via deze link: https://forms.gle/5Tow5fM1FN5pv3YR9 De antwoorden worden alleen gelezen door onze jeugdwerker Esther van Maanen en verder anoniem verwerkt. Mochten jullie nog vragen hebben, neem gerust contact op via: jeugdwerkerwijk2@dorpskerk.com.

We zien uit naar jullie reacties!