Beste gemeenteleden, rond Hemelvaartsdag hebben we met veel plezier een bloemenactie gehouden waarbij de oudere en minder begaafde gemeenteleden een bloemetje hebben gehad om hen in Corona tijd een hart onder de riem te steken.

Inmiddels is de Corona-crisis nog niet voorbij en worden we daar allemaal op hele verschillende manieren door geraakt. Ook binnen de gemeente zijn er veel dingen anders dan anders: activiteiten gaan niet of in veel kleinere vorm door, we ontmoeten elkaar veel minder. Om elkaar te bemoedigen en een hart onder de riem te steken hebben we een nieuwe actie bedacht: Kaart vol HOOP.

 

We nodigen alle gemeenteleden, van jong tot oud, uit om een kaart te schrijven met een tekst die u/jou bemoedigt of hoop geeft in deze tijd. Kinderen mogen vanzelfsprekend ook een mooie tekening maken. U/jij schrijft wel uw eigen naam en adres op de kaart, maar laat het plekje voor de geadresseerde leeg. U/jij levert de kaart met postzegel in bij één van de inleveradressen.

 

Nadat wij alle kaarten binnen hebben, verdelen wij de kaarten. Iemand die een kaart geschreven heeft, ontvangt zelf ook een kaart, namelijk van het gemeentelid naar wie zijn kaart wordt verstuurd.

 

Even alles op een rij:

 • U/jij schrijft een kaart met een tekst die u/jou bemoedigt of hoop geeft
 • U/jij schrijft uw eigen naam en adres onder de kaart en plakt er een postzegel op
 • U/jij levert de kaart uiterlijk 29 januari in bij één van de inleverpunten
 • U/jij ontvangt begin februari een kaart van een ander gemeentelid!

 

Doet u ook mee? Bemoedigt u een ander gemeentelid en ontvangt u zelf ook een bemoediging?

Of helpt u een ouder of minderbegaafd gemeentelid om deze kaart te maken? Dan ontvangt deze persoon ook een kaart terug! En… misschien levert het u ook nog een nieuw contact op in onze gemeente!

 

Inleverpunten:

 • De Zaaier
 • Familie Juffer, Erfgenamenstraat 59A
 • Familie Bogerd, De Bogaard 47
 • Familie Sellis, Oosterholtseweg 2A
 • Familie Brink, Jaagpad 5
 • Familie Van ’t Ende, Buitenwaarden 40 (Grafhorst)
 • Receptie Maarlenhof (alleen voor bewoners)

 

We hopen op veel kaarten!

Janine Bezemer,  Paulina van Dam, Mieke Molhoek en Janette Wiersma